Kosmetika Vertera

Kosmetika by měla být přirozená. Její biologicky aktivní složky pronikají skrz kůži do organismu se systémovými účinky.
„Zelené“ inovativní technologie uchovávají co nejvíce léčivé síly rostlin a vysoce kvalitní výtažky z kosmetické laboratoře Vertera uchovávají nejen původní přírodní látky, ale i vodu obsaženou v bylinkách.

Ve složení produktů nenajdete žádné syntetické látky. Jako konzervanty se používají pouze fytoncidy obsahující přírodní extrakty a bioflavonoid dihydroquercetin.

Komplex extraktů pro peeling

Používá se před a v průběhu peelingu, změkčuje a aktivizuje pokožku, tlumí zánětlivé reakce, podráždění a otoky, vyživuje makro i mikroživinami.

Obsahuje: výluh z mořských řas fucus a laminaria, heřmínku, třezalky tečkované, černého rybízu, bahno a solanku z jezera Tambukan, dihydroquercetin.

.

Peeling z mořských řas a solí

Slouží k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur.

Obsahuje: mořské soli, vločky mořské řasy fucus.

Buněčný gel z mořských řas

Slouží k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur.

Obsahuje: gel a chlorofyl-lipidový komplex z mořských řas (laminaria, fucus), dihydroquercetin, glycerin, extrakty z aloe, astragalu (kozinec) a rozchodníku velkého.

Bio maska na obličej

Intenzivně vyživuje, zvlhčuje, čistí a obnovuje elasticitu pokožky, buněčnou aktivitu, produkci koleganu a elastinu. Stimuluje ochranné funkce, zjemňuje vrásky a stárnutí pleti.

Obsahuje: gel a chlorofyl-lipidový komplex z mořských řas (laminaria, fucus), dihydroquercetin, glycerin, extrakty z aloe, zeměžluči, rhodioly, alginát sodný.

.

Organický olej na tělo

Díky hloubkové výživě přispívá ke zvýšené elasticitě, změkčení aktivaci buněk, detoxikaci a posílení ochranných vlastností a hojících procesů pokožky.

Obsahuje: oleje z mořských řas (laminaria, fucus), oliv, dýňových semen, mandlí, meruňkových jader, pšeničných klíčků, divoké růže, extrakty z rakytníku, kostivalu, rozchodníku, chrorofyl-lipidový komplex mořských řas, dihydroquercetin.

.