Detox šťávy

Konzumace detox šťáv je doporučena pro aktivní odstranění toxických metabolických produktů.

Složky tohoto produktu přispívají ke zvýšení krevní filtrace v játrech a ledvinách, stejně jako ke stimulaci gastrointestinálního traktu. Takový komplexní účinek zvyšuje detoxikační funkce těchto orgánů a umožňuje vám rychle se zbavit metabolitů, které jsou pro tělo nebezpečné.

Detox Juice je určen zejména pro ty, kteří:

  • vedou neaktivní životní styl spojený se sedavou prací v kanceláři;
  • chtějí se zbavit únavy a ztráty koncentrace;
  • mají v úmyslu posílit své intelektuální schopnosti;
  • chtějí pracovat a být produktivní až do večera.

Složení produktu:

 Voda, koncentrovaná jablečná/hrušková/hroznová šťáva, gely z hnědých řas „Vertera®“ (- voda, řasy Fucus vesiculosis, Laminaria japonica, antioxidant – kyselina citronová E330, regulátor kyselosti – glukonát vápenatý E578), koncentrovaná jahodová šťáva, stabilizátor – citrusový pektin E440, suchý extrakt z kůry bílé vrby (Latinské Salix alba), taurin, koncentrovaná pomerančová šťáva, L-karnitin, přírodní potravinářská příchuť „jablko“ (přírodní aromatické látky, aromatické přípravky, nosič – cut nglycol E1520, antioxidant – butylhydroxyanisole E320, nosič – polyoxyethylen (20) sorbitan monolaurate, E432), konzervační látka – sorbát draselný E202.

Detox Juice zahrnuje:

Přírodní ovocné šťávy – produkt je nabízen ve třech příchutích – jablko, hruška a hroznový.

Bez ohledu na typ, tyto šťávy obsahují spoustu jednoduchých uhlohydrátů rychlého energetického paliva, které nám umožňuje zůstat aktivní po celý den.

Také jsou tyto plody bohaté na pektin – aktivní sorbent, který na sebe váže toxické sloučeniny ve střevech. Samotné šťávy jsou dobrým diuretikem, které zvyšuje detoxikační funkci ledvin.

Gel z mořských řas – algináty obsažené v těchto řasách díky své hygroskopičnosti jemně stimulují trávicí trakt a zároveň jsou také sorbenty.

Kromě toho řasa dodává našemu tělu téměř všechny vitamíny, minerály a aminokyseliny které potřebuje.

Aplikace:

Vnitřní užití. Před použitím protřepejte. Pijte chlazené!