Forte

Organické buněčné gely z řasy Laminaria Japonica obohacené o řasu Fucus Vesiculosus (protinádorová imunita) a přírodní antioxidant Dihydroquercetin.

Gel Forte pomáhá čištění a nasycení organismu na úrovni buněk, má bohaté složení nenahraditelných makro a mikroelementů, energetických a bioaktivních látek. Komplex těchto látek je přirozený silný bio regulátor, který může poskytnout všeobecný ozdravovací účinek včetně detoxikace. Pro zvýšení biologické hodnoty a aktivity je do produktu přidána řada Fucus Vesiculosus a antioxidant přírodního původu bioflavoidní Dyhydroquercetin obsažený v extraktu z modřínu dahurského.

Mořská řasa Fucus obsahuje fucoidan polysacharid, který snižuje riziko srdečních záchvatů a mrtvic, snižuje viskozitu krve a má také imunostimulační účinek.

Gel Forte je dostupný v čisté koncentrované formě nebo s příchutěmi. Podle jednotlivých druhů jsou do gelů přidávány šťávy z jablek, černého rybízu a višní.

Složení produktu

Mořská řasa Laminaria Japonica, mořská řasa Fucus Vesiculosus, Dihydroquercetin, voda, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, glukonát vápenatý.

Doporučený způsob užívání

1 polévková lžíce 2 x denně

  • na lačno
  • 30 minut před jídlem
  • dostatečně zapít vodou

Uchování

Minimální trvanlivost 6 měsíců od data výroby vyznačeného na obalu.
Uchovávejte při teplotě 0-5 °C.
Po otevření spotřebujte do 3 týdnů.

VERTERA FORTE - OCHUCENÁ

JABLKO * VIŠEŇ * ČERNÝ RYBÍZ
Organické buněčné gely z mořských řas (Laminaria Japonica a Fucus vesiculosus) obohacené o extrakty z modřínu dahurského, eleuterokoku ostnitého („sibiřský ženšen“), hlohu obecného, heřmánku pravého, lékořice lysé, třapatky nachové (Echinacea), měsíčku pravého, šípku, mochny bahenní. Dále obsahuje mořský pektin, alginát sodný a šťávy z jablek, černého rybízu nebo višní (podle druh).

Forte jablko

Obsahuje výtažky rostlin včetně třapatky nachové (Echinacea Purpurea) obsahující komplex biologicky účinných látek stimulující imunitní systém schopný chránit tělo před infekčními patogeny.

Forte černý rybíz

Vyvážená kompozice zahrnuje rostlinné výtažky včetně multivitaminové rostliny šípku, která tělu dodává fyziologický komplex vitamínů a minerálů rozpustných ve vodě i tucích.

Forte Višeň

Vyvážené složení produktu obsahuje mořský pektin, přírodní sorbet, který funguje jako látka pro vázání toxických kovů (olovo, rtuť, nikl, kadmium, mangan).
X